O restauracji

Podziel się

Oregano and Wine powstała z myślą o osobach, które poszukują niepowtarzalnych, zapadających w pamięć smaków.

Uczta zmysłów od Oregano and Wine 

Restauracja Oregano and Wine to jedyne takie miejsce w Poznaniu — odkryjcie nasze Jazzowe Piątki, a będziecie chcieli tu wracać! 

 

Architekt smaku

Za niepowtarzalny smak dań w Oregano and Wine odpowiada zwycięzca Kulinarnego Pucharu Polski i laureat wielu międzynarodowych konkursów kulinarnych – Tomasz Zdrenka. Jest on zwolennikiem filozofii slow food, dlatego wszystkie jego dania przygotowywane są od podstaw, bez sztucznych dodatków i ze składników od lokalnych dostawców warzyw, owoców, mięsa i nabiału. W jego daniach nie brakuje regionalnych produktów z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym. Menu tworzone jest również z myślą o wegetarianach i osobach z alergiami pokarmowymi. 

 

Oregano LIVE

Niesamowita atmosfera, wybitni instrumentaliści i wokaliści, fenomenalna kuchnia Tomasza Zdrenki to przepis na udany wieczór. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na cykl koncertów w Oregano and Wine. Dźwięki żywych instrumentów, saksofon, fortepian w roli głównej lub tło dla wokalu i wpadający w ucho repertuar zdobyły już rzeszę fanów. Muzyka i dobra kuchnia idą z sobą w parze!

 

W ramach cyklu wystąpili już:

Jacek Szwaj
Jan Adamczewski Trio
Lidia Leitgeber
Karolina Kram-Chojnacka & Filip Chojnacki
Magdalena Cichocka Kwartet
Beata Andrzejewska
Happy Jazz Band

Oregano and Wine

mieści się w centrum Poznania przy ul. Śniadeckich 25!

tel.: +48 600 010 095