Świąteczna uczta od GARDENcity!

Podziel się

Podczas tegorocznych Świąt skupcie się na odpoczynku - fantastyczni kucharze GARDENcity z przyjemnością przygotują dania na Wasz świąteczny stół 🎅

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie - czas, który kojarzy się z rodzinną atmosferą, kolorowymi światełkami na choince, wspólnym oglądaniem ulubionych filmów i oczywiście pysznym jedzeniem!

Jeśli nie macie czasu lub ochoty spędzać całych dni w kuchni lub po prostu chcielibyście skupić się na spędzeniu tych wyjątkowych dni z bliskimi, catering świąteczny od GARDENcity będzie dla Was idealnym rozwiązaniem!

W ofercie znajdziecie dania zimne, świąteczne półmiski mięsne i rybne, domowe pierogi i uszka, aromatyczny barszcz i krem z leśnych grzybów, gotowe mięsa, świeże ryby, pyszne dodatki do dań głównych, a także ciasta i desery.

 

 

 

 

 

 

 

Za menu cateringu świątecznego odpowiada szef kuchni Tomasz Zdrenka, zwycięzca prestiżowego konkursu branżowego Kulinarny Puchar Polski. Zwolennik filozofii slow food, przykłada dużą wagę do jakości.

 

Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są z największą starannością i z najlepszej jakości składników - produkty pozyskujemy w większości od lokalnych dostawców.

 

 

Zamówienia można składać do 18.12 (niedziela) włącznie.

Odbiór osobisty:
GARDENcity
ul. Śniadeckich 25, Poznań
23.12.2022, godz. 9:00 - 20:00

Informacja: 602 519 000 (9:00 - 20:00)