Smooth Spring JAZZ

Podziel się

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wydarzenie podczas którego doskonały smak przyjmie więcej, niż jedną formę. Kolacja degustacyjna z fortepianem w tle, wprowadzi uczestników w wyjątkowy nastrój i pozwoli oddać się w pełni atmosferze wieczoru. SMOOTH SPRING JAZZ już 30 maja, o godzinie 18.00. Na scenie niepowtarzalny Jacek Szwaj!

 

Muzyczna oprawa wydarzenia - Jacek Szwaj

Pianista, wokalista i kompozytor. Absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie fortepianu jazzowego. Obecnie jest wykładowcą w Katedrze Jazzu Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego oraz w POSM II st. im Mieczysława Karłowicza w Poznaniu. 

Jego aktywność wykracza daleko poza obszary jazzowego mainstreamu. Intensywnie działa na polu twórczości związanej z muzyką klasyczną, musicalem i filmem. Od kilku lat współpracuje z kompozytorem Bartoszem Chajdeckim, czego owocem są choćby nagrania do dwóch największych polskich produkcji serialowych obecnego sezonu: Wojenne Dziewczyny (TVP) i Belle Epoqe (TVN).

Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in: zdobywcą Pierwszej Nagrody i tytułu Transatlantyk Instant Composer 2012, na konkursie Instant Composition Contest 2012 w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk. Ten doroczny konkurs natychmiastowej improwizacji do obrazu, jest do dzisiaj jedynym tego typu wydarzeniem na świecie.

 

Menu degustacyjne

 

Przystawka
do wyboru:

Tatar z polędwicy wołowej, marynowany borowik, szalotka, korniszon, oliwa lubczykowa

***

Mozzarella di bufala, pomidory, rzodkiew arbuzowa, granita ogórkowo-bazyliowa,  chips pomidorowy, prażone orzeszki pini

 

Danie główne
do wyboru:

Filet z perliczki, krokiet z estragonem, gołąbek z kapusty włoskiej, młode ziemniaki, puree z marchewki, jus tymiankowy

***

Raviolo z riccottą i szpinakiem, grillowane szparagi, pomidor cherry, emulsja winno-maślana, parmezan

 

Deser:

Parfait z mirabelki, dacquoise migdałowy, sos truskawkowy z bergamotką, mango  

 

Rezerwacje pod numerem: 600 010 095