Śmiało. Mów własnym głosem - spotkanie z Dorotą Warakomską

Podziel się

Już 23 czerwca, razem z Kobieta w roli głównej, zapraszamy do Oregano and Wine na spotkanie z udziałem gościa specjalnego - Doroty Warakomskiej, by porozmawiać o odwadze do zmiany, motywacji, karierze zawodowej i najnowszej książce Pani Doroty.

Spotkanie, które poprowadzi Marta Mazurek, odbędzie się w cudownym miejscu, niesamowicie designerskim i klimatycznym - w nowo otwartej restauracji Oregano and Wine.

Zapisy http://kobietawroliglownej.pl/dorota-warakomska/

Dorota Warakomska zmieniła życie wielu kobiet, działaczek, prezesek, menadżerek, których kariera zawodowa i życie prywatne poszybowały wysoko. Przy okazji odkryła, że większość poradników dotyczących komunikacji, to książki pisane z męskiej perspektywy, nie uwzględniające kobiecej specyfiki. W rezultacie stworzyła praktyczny i inspirujący poradnik, w którym bazując na wieloletnim doświadczeniu pracy w mediach i działalności trenerskiej, dzieli się ze swoimi czytelniczkami wieloma konkretnymi i sprawdzonymi radami, jak mówić by być zrozumianą i skuteczną, jak opanować stres, jak zdobyć się na odwagę i przeprowadzać zmiany w sobie i własnym życiu. Tworząc rzetelny poradnik poświęcony komunikacji, w rezultacie daje kobietom, coś o wiele cenniejszego. Z autentyczną pasją i fachową wiedzą wzmacnia kobiety, dodając im skrzydeł nie tylko w życiu zawodowym, ale również na co dzień. Śmiało, pomoże też tobie!

Ta książka jest dla wszystkich kobiet, które występują publicznie, przemawiają do wielkich i małych grup, zabierają głos na zebraniach, zabiegają o finanse, poparcie, próbują się przebić z własnymi pomysłami i punktem widzenia lub/i chcą się nauczyć to robić. Dla tych, które chcą się doskonalić w tej dziedzinie, dla tych, które czują, że coś jest nie tak. Nie tylko dla tych, które paraliżuje strach, gdy wychodzą na mównicę, ale także dla tych, które chcą wzmocnić swoją pozycję w pracy, zmienić sposób komunikowania się. Oraz tych, które przed ważnymi rozmowami czują się niepewnie lub w prywatnych relacjach tracą rezon i nie potrafią powiedzieć tego, co myślą. Dla tych, które uczą innych, które coś sprzedają, dla tych, które kierują zespołami, chcą awansować, mają porwać tłumy. Zatem dla wykładowczyń, nauczycielek, bibliotekarek, sprzedawczyń, rolniczek sprzedających płody rolne na targu, przedsiębiorczyń, menedżerek, urzędniczek, asystentek, dyrektorek, prezesek, polityczek w parlamencie i samorządzie, działaczek ruchów i organizacji społecznych.

 

Karta dań

 

Koktajle

Aperol Spritz

Aperol / Prosecco / woda gazowana / pomarańcz

18,00 zł

 

Italicus Spritz

Italicus / Prosecco / limonka

23,00 zł

 

Mojito

Rum / woda gazowana / limonka /    mięta / cukier trzcinowy

25,00 zł

 

Cosmopolitan

Wódka / Cointreau / sok z limonki/ żurawina

25,00 zł

 

 

Monoporcje

 

Brownie mango – marakuja

Brownie bezglutenowe na czekoladzie wytrawnej 72%,

 ganache z czekolady mlecznej oraz wytrawnej,

marmolada z pomarańczy, mus mango, sos z marakui

13,00 zł

 

Egzotic

kruche ciasto migdałowe, żelka z owoców egzotycznych,

mus kokosowy z nutą kafiru, marshmallow kokosowe

13,00 zł

 

Szarlotka

Kruszonka cynamonowa z cukrem muscovado,   

 prażone jabłka Granny Smith na brązowym cukrze,  

waniliowy mus bawarski

13,00 zł