Niepodległość po wielkopolsku w Oregano and Wine

Podziel się

Uczcijcie z nami Święto Niepodległości i imieniny św. Marcina tak, jak nie świętuje się nigdzie indziej – po wielkopolsku, przy pysznym jedzeniu z gęsiną w roli głównej i smakiem Rogala Świętomarcińskiego w wyjątkowym wydaniu!

Wielkimi krokami zbliża się Święto Niepodległości, obchodzone hucznie w całym kraju. Nigdzie jednak nie obchodzi się 11 listopada tak, jak w Wielkopolsce – świętując tego dnia także imieniny św. Marcina, z gęsiną w roli głównej!

W piątek 11 listopada zapraszamy Was do naszej restauracji na klimatyczną kolację degustacyjną przy muzyce na żywo. Nasz Szef Kuchni – Tomasz Zdrenka, zaprojektował wyjątkowe, jesienne dania, w których królować będzie oczywiście gęś. Ale czymże byłby 11.11 bez jeszcze jednego bohatera – rogala Świętomarcińskiego! U nas zachwycicie się jego smakiem w zaskakującym wydaniu – w przepysznym serniku Świętomarcińskim z biszkoptem z białym makiem.

 

 

MENU

 

Przystawka
Rillettes z gęsi, śliwka węgierka z czerwonym winem, panierowana wątróbka, prażona cebula, piklowane kurki

Pieczywo, masło

 

Danie główne
Filet z gęsi, kulebiak z konfitowanym udkiem, sernik z foie gras, marynowana dynia, burak, beza z topinamburu, sos z pigwówką

 

Deser
Sernik świętomarciński, biszkopt z białym makiem, sorbet pomarańczowy, czekoladowe rocher z prażonymi orzechami

 

Na życzenie dania WEGE – prosimy o wcześniejszy kontakt z restauracją: 602 519 000

 

O atmosferę tego wieczoru zadbają także fantastyczni muzycy: Katarzyna Stroińska-Sierant (fortepian), Jan Adamczewski (saksofon), Jarek Sierant (skrzypce) oraz Sławek Tokłowicz (perkusja). Usłyszycie dobrze Wam znane utwory pochodzące z okresu I Wojny Światowej, jednak w zaskakującej, jazzowej aranżacji wzbogaconej o elementy muzyki popularnej. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

 

KUP BILET

 

Kup bilet w promocyjnej cenie – tylko do wtorku 8.11!

Bilet 4-osobowy: 660 zł (165zł/os) [cena standardowa: 720 zł]
Bilet 1-osobowy: 169 zł [cena standardowa: 189 zł]

W cenie: występ muzyczny + kolacja (przystawka, danie główne, deser) + welcome drink

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/5gGf1XMHF

 

Zapraszamy serdecznie!

 

*Liczba miejsc jest ograniczona.