Charytatywny Długi Stół z PositiveWays

Podziel się

To wydarzenie, jakiego w Poznaniu jeszcze nie było. Uroczysta kolacja pod gołym niebem serwowana na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej. Wśród gości specjalnych – Ben Collins, brytyjski kierowca wyścigowy.

Positive Ways to doroczny rajd super-samochodów przez Polskę. W ciągu 6 dni 100 samochodów pokona 800 kilometrów odwiedzając 4 miasta w szczytnym celu, gdyż dochód z całego wydarzenia zasili akcję wspierającą polskie hospicja. 3 czerwca uczestnicy wyprawy odwiedzą Poznań. O godzinie 14:00 wjadą kawalkadą na Międzynarodowe Targi Poznańskie i zaparkują na  Placu Powszechnej Wystawy Krajowej. To właśnie tam, w otoczeniu luksusowych aut odbędzie się wyjątkowa kolacja.

Fine dining pod gołym niebem

Wieczorne spotkanie połączone z licytacją, to stały element wyprawy Positive Ways. W Poznaniu ten punkt programu będzie miał unikatową oprawę. Na uczestników rajdu oraz gości, którzy zdecydują się na zakup biletu czekają niezapomniane wrażenia. Czerwcowy wieczór, długi stół, wykwintne menu i muzyka na żywo. Będzie to okazja do spróbowania dań przygotowanych przez szefa kuchni, zdobywcę Kulinarnego Pucharu Polski – Tomasza Zdrenkę. Jednym z zapowiedzianych gości będzie Ben Collins, znany między innymi z programu Top Gear a podczas aukcji, będzie można wylicytować wiele motoryzacyjnych perełek. O oprawę muzyczną wieczoru zadba natomiast wokalista, pianista i autor piosenek Mateusz Ziółko.

Dochód ze sprzedaży biletów na tę wyjątkową, charytatywną kolację zasili konto Fundacji Positive Ways, która w ramach projektu Positive Ways Polska Dla Hospicjum wesprze wybrany cel w Poznaniu. Liczba miejsc na Charytatywny Długi Stół z Positive Ways jest ograniczona a bilety dostępne są pod linkiem: https://tobilet.pl/kulinarne-wydarzenie-sezonu.html

Charytatywny Piknik Motoryzacyjny

Super szybkie samochody będzie można podziwiać na Międzynarodowych Targach Poznańskich w sobotę 3 czerwca w godzinach 14:00-18:00. Częścią charytatywnego pikniku będzie również ekspozycja zabytkowych aut w Pawilonie 2, o którą zadba Automobilklub Wielkopolski świętujący jubileusz 100-lecia istnienia.

W niedzielę, 4 czerwca samochody Positive Ways będzie można podziwiać od godziny 8:00 do 11:00, kiedy to impreza przeniesie się na Tor Poznań.

Bilety dostępne są pod linkiem: https://tobilet.pl/charytatywny-piknik-motoryzacyjny-z-positive-ways.html Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Positive Ways.